עמותת קופת שבת

  אודות

  קופת השבת תרומה לסיוע לנזקקים…

  "אומר הקב"ה אם אתה משמח את שלי אני משמח את שלך"

  קופת השבת היא קרן הנתמכת על ידי מרכז הצדקה.(ע"ר)

  הקרן נפתחה בשנת 2010 ומאז היא עוסקת בעזרה למשפחות נזקקות משאין ידם משגת לעצמם בטחון כלכלי בסיסי בדגש על משפחות מרובות ילדים…

  כילד אני זוכר איך אמי הייתה נלחמת להביא לי ולאחיי מזון, הלבשה וכמובן השכלה.. אבי נפטר שהיינו ילדים ואני היית המפרנסת היחידה, אז בשונה מהיום, לא היתה עזרה ותמיכה של קרנות צדקה.

  מכאן הגיע הקרן של קופת השבת כשראיתי את המצב בארץ במיוחד בתקופה זאת ידעתי שמאיפה שאני הגעתי אני לא רוצה שילדים אחרים יחוו רעב חוסר השכלה.

  מצב של עוני הוא מצב הישרדותי קשה.

  אחד ההגדרות שלו הוא חוסר יכולת להשיג מצרכי מזון בכמות המאפשרת ניהול חיים תקין ובריא מתוך הנחה שילד שהולך לישון על הבטן ריקה אינו יכול לתפקד למחרת בבית הספר ולנהל אורך חיים נורמטיבי.

  אנו מרכז הצדקה דואגים לצמצם עד כמה שידוע משגת את מעגל העוני אצל ילדים שיוכלו לנהל אורך חיים בריא.

  "כל המציל נפש אחת מישראל זוכה לעולם ומלאו".

   

  ארגוני צדקה לתרומות

  ארגוני צדקה

  עם תחילתה של השנה החדשה, קבוצות שונות ומגוונות בקהילה פונות אל ארגוני צדקה. זאת, לאור הקשיים הפיננסיים אליהם הן נקלעו. בין אם מדובר במחסור במזון ובין אם מדובר במחסור בביגוד, ארגונים אלו ילוו את המשפחות – ויספקו להן מענה חשוב מאין כמוהו. מתמודדים גם אתם עם תקופה קשה ועם מחסור? ניתן ליצור קשר עם עמותת קופת השבת. עמותה זו הוקמה בשנת 2010, כאשר היא נתמכת על ידי מרכז הצדקה (ע"ר). הצוות המסור של העמותה פועל רבות בכדי לסייע למשפחות, לילדים ולאברכים לאורך כל ימות השנה – כולל מועדי ישראל.

   

  לפנות אל ארגוני צדקה

  חוסר שוויון חברתי וכלכלי הוא איננו בשורה חדשה. לאורך השנים, משפחות רבות נאלצות להתמודד עם קשיים רבים – ונאבקות לספק לילדיהן ארוחת בוקר, צהריים וערב. עם זאת, החודשים האחרונים – עם פרוץ הקורונה – נדמה כי הקשיים הללו הולכים ונערמים. זוגות, עצמאיים ורבים אחרים ששימשו חלק אינטגרלי מהחברה נכנסו לפתע למעגל הנזקקים.

  במצבים אלו, הפניה אל ארגוני צדקה היא איננה פשוטה, כאשר היא מלווה בדרך כלל בתחושה של בושה. עם זאת, בכדי להביא פת לחם לשולחן, אין מקום כלל לבושה; להיפך. בין אם מדובר בחג ובין אם מדובר ביום חול, רצוי להסתייע בשירותיו של ארגון צדקה. זקוקים גם אתם לסיוע כלכלי? מתמודדים עם מחסור חמור במזון? בבואכם לחפש אחר ארגון צדקה, רצוי לפעול בהתאם למספר נקודות, כדוגמת:

  • האם הארגון נמצא בקרבת מקום מגוריכם?
  • האם צוות הארגון מסביר פנים ואדיב?

  בזכות היבטים אלו ואחרים, הפניה אל ארגון הצדקה תהיה נעימה הרבה יותר, מביכה הרבה פחות – ואתם תוכלו לקבל את כל אשר ביקשתם.

   

  להתמודד עם המצב – בסיוע של ארגוני צדקה לנזקקים

  ההכרה בחוסר שלכם – זוהי מציאות מורכבת, לא פשוטה ואף כואבת. עם זאת, אינכם צריכים להתמודד עם המצב לבדכם. ניתן לפנות אל ארגון צדקה, כמו למשל עמותת קופת השבת, כדי לקבל סיוע מכל הלב. צוות העמותה עומד לרשותכם, וישמח לענות על כל שאלה ובקשה.

  גם אתם רוצים לתרום? השאירו פרטים וניצור איתכם קשר

   עמותת קופת השבת

   תרומות למשפחות - תרומות כספיות לנזקקים - תרומות לילדים - תרומות לעמותות - ברכות בקבר רחל אימנו