עמותת קופת שבת

  תרומה לנזקקים בעזרת עמותת קופת שבת

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   תרומה כספית לנזקקים

   עמותת קופת השבת אוספת תרומות כספיות לנזקקים

   עזרו לנו לעזור למי שצריך באמת

   לחצו כאן ותרמו עכשיו

    

   תרומות כסף לנזקקים

   אין בושה בבקשת תרומה כספית לנזקקים. למעשה, המשנה קובעת כי "כל המציל נפש אחת מישראל זוכה לעולם ומלואו". ולכן, כאשר אתם מאפשרים לאחרים לסייע לכם – ניצלה נפשכם ועולמכם. מהצד השני, תחושת הסיפוק בסיוע לנזקקים היא רבה. לקבלת פרטים נוספים, ניתן לפנות אל עמותת קופת השבת. עמותה זו, שהוקמה בשנת 2010, פועלת לשמח אחרים. זאת מתוך האמונה כי השמחה תחזור אליה ולבני ביתה. צוות העמותה מסייע למשפחות, לילדים, לאברכים כמו גם לאנשים המתמודדים עם ההשלכות של תקופתה הקורונה – בין אם ברכישת מזון ובין אם במוצרים בבסיסיים נוספים.

    

   ארגוני צדקה לנזקקים שמסייעים לנזקקים ברחבי הארץ

   בשנים האחרונות, ובייחוד עם פרוץ הקורונה, ישראלים רבים עם חוסר ביטחון תזונתי. מצב זה מאלץ אותם לבקש תרומה כספית. אם גם אתם מתמודדים עם מציאות של עוני, ניתן ליצור קשר עם עמותת קופת השבת. צוות העמותה מסייע לקהלים רבים בארץ. במקביל, ניתן לבקש באמצעות העמותה ברכות מקבר "רחל אמנו" – בין אם מדובר בברכות לנפטרים ובין אם מדובר בברכות אחרות.

    

   תרומה כספית לנזקקים – מענה חשוב לשגרת יום-יום חיובית

   לצד הרווחה הכלכלית בה חיים אזרחים רבים בישראל, ישנם רבים המתקשים לנהל שגרת יום-יום תקינה. הכוונה בכך היא למצב הישרדותי חמור; תנאי עוני משמעותיים המעידים על רעב, לצד מחסור בתחומים אחרים. לשם סיוע לאנשים אלו, הוקמו ארגוני צדקה רבים. מטרתם של ארגונים אלו היא, בין היתר, לספק תרומה כספית לנזקקים.

   מטרתה של תרומה כספית זו היא לסייע לנזקקים לרכוש מוצרי מזון, להכין ארוחה לבני המשפחה – ולסייע להם לצאת מהמצב ההישרדותי בו הם מתנהלים. בזכות כספים ומוצרי מזון, הם יוכלו להתרכז בשלל משימותיהם: בין אם מדובר בלימודים, בביצוע העבודה ובין אם מדובר בפעולות אחרות.

   מעוניינים גם אתם לקבל תרומה כספית? זהו השלב לפנות אל עמותה או ארגון צדקה, ולהציג את מצבכם הנוכחי והמורכב. בין אם מדובר בסיוע לראש השנה או לפסח, סיוע לילדים המתחילים שנת לימודים חדשה ובין אם מדובר בסיוע מסוג אחר – כך ניתן יהיה לבסס שגרה חיובית הרבה יותר.

   מאמרים שלנו

   תרומה לעמותה

   עמותת קופת השבת עוזרת לנזקקים ללא הבדל בין דת גזע או מין עזרו לנו לעזור למי שצריך באמת לחצ...
   קרא עוד
   קידום ובניית אתרים קידום ובניית אתרים