עמותת קופת שבת

  תרומה לנזקקים בעזרת עמותת קופת שבת

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   תרומה לילדים נזקקים

   עמותת קופת השבת אוספת תרומות רבות למשפחות מרובות ילדים הזקוקות למזון ועזרה כלכלית

   עזרו לנו לעזור למי שצריך באמת

   לחצו כאן ותרמו עכשיו

    

   קופת שבת - עמותה לילדים נזקקים

   תרומות לילדים נזקקים

   בזכות תרומה לילדים נזקקים, ניתן יהיה לספק להם את תחושת הביטחון התזונתי, ולהוציא אותם ממצב הישרדותי מורכב. בין אם במועדי ישראל ובין אם בשגרה, ניתן לפנות אל ארגוני צדקה לקבלת המענה הדרוש. מבקשים סיוע דחוף לילדיכם או לילדי השכנים? זהו הזמן לפנות אל עמותת קופת השבת. העמותה, שהוקמה בשנת 2010, פועלת לסייע למשפחות, לילדים ולאברכים לאורך כל ימות השנה. מעבר לכך, צוות העמותה מסייע גם לאנשים שנפגעו מהקורונה ולפתע מצאו עצמם ללא תעסוקה. נשמח לסייע גם לכם בכל בקשה ושאלה.

    

   תרומה לילדים נזקקים: מספר נקודות חשובות

   ילדינו הם העתיד; הדור שימשיך ויקדם את המדינה למחוזות טובים הרבה יותר. עם זאת, ילדים רבים כיום מתמודדים עם מצוקת עוני קשה, והולכים לעיתים לישון כאשר הם עדיין רעבים. ואם הם רעבים היום – כיצד הם יוכלו לבנות לעצמם מחר חיובי ומיטיב? זהו השלב לבקש תרומה לילדים נזקקים; תרומה שתעשה את ההבדל – ותסייע להם לחיות חיים תקינים ובריאים.

   אכן, אף הורה אינו מעוניין לראות את ילדיו סובלים ממצוקת מזון – אך לעיתים נדמה כי הבושה גוברת על הרצון לבקש עזרה. בסופו של דבר, ההכרה במצב המורכב, והרצון לשנות אותו לחיוב, גובר על הכול – כאשר הורים וקרובי משפחה פונים אל ארגוני צדקה. זאת, בכדי ליצור שגרת יום-יום טובה הרבה יותר לילדים.

   בבואכם לפנות אל ארגון צדקה, לשם קבלת התרומה לילדים, רצוי לברר האם מדובר:

   • בארוחות חמות
   • ארוחת עשר
   • ערכת תלמיד

   במקביל, ניתן לפנות אל ארגון זה לצורך קבלת עזרה כדוגמת: סל מזון למשפחה, ביגוד, פעילויות חברתיות לילדים ולכל המשפחה ועוד.

    

   עמותות לילדים נזקקים: להציל נפש אחת – כמו הצלתם עולם ומלואו

   בין אם מדובר בארוחה חמה, סלי מזון למשפחה, ערכות לתלמידים ובין אם בסוגים אחרים של תרומות, רצוי לפנות אל עמותת קופת השבת. צוות העמותה מבין את חשיבות העזרה לנזקקים, ופועל לסיוע עבורם – ליצירת אורח חיים תקין ובריא. הרי כאשר ילד הולך לישון על בטן ריקה, הוא לא יכול לתפקד כראוי למחרת בבית הספר. כך חותרים לעבר צמצום מעגל העוני – ומצילים נפשות.

   מאמרים שלנו

   קידום ובניית אתרים קידום ובניית אתרים