עמותת קופת שבת

  תרומה לנזקקים בעזרת עמותת קופת שבת

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   תרומה למשפחות נזקקות

   מזה שנים רבות, ובייחוד לאורך החודשים האחרונים, ישנה עלייה בבקשה לקבלת תרומה למשפחות נזקקות. הבושה הולכת ופוחתת, לצד ההבנה כי כאשר חסר אוכל על השולחן – אנו וילדינו לא נוכל להתרכז. לקבלת מענה דרוש ודחוף, ניתן לפנות אל עמותת קופת השבת. עמותה זו הוקמה בשנת 2010, כאשר מאז ועד היום היא פועלת מתוך אמונה כי סיוע למשפחות, ילדים ואברכים היא מצווה. לצד מתן תרומות לנזקקים, ניתן לפנות אל העמותה לצורך קבלת ברכה מקבר "רחל אמנו".

   דגשים שונים לקבלת תרומה למשפחות נזקקות

   לגדול עם תחושה של חוסר – יש לכך השלכות מרחיקות לכת, לא רק בהווה אלא גם בעתיד. ילדים רעבים גדלים עם מנטליות מסוימת והשקפת עולם ייחודית – ולעיתים תחושת החוסר משפיע לרעה על כל מהלך חייהם. בכדי לסייע למשפחות נזקקות בכלל, ולילדים נזקקים בפרט, רצוי ראשית להתגבר על הבושה. כך, ניתן יהיה לבצע את הפעולה הבאה: יצירת קשר עם עמותות וקבלת תרומה למשפחות נזקקות.

   תרומות אלו יבואו לידי ביטוי, בין היתר, בסלי מזון, ביגוד, הפתעות נעימות ומתוקות לתלמידים מצטיינים וכן הלאה. כך או כך, בכדי להבטיח כי התרומה תגיע ליעדה, יש לפנות אל העמותה ולהסביר:

   • האם אתם ומשפחתכם עומדים בתנאים לקבלת התרומה
   • כמה נפשות יש במשפחה
   • האם תזדקקו למזון, למוצרים לבית הספר או לפריטים אחרים

   מידע חשוב זה, לצד היבטים רבים אחרים, יסייעו למשפחות הנזקקות לקבל את אשר דרוש להן – ולנהל שגרה יציבה, תקינה ובריאה.

    

   תרומות למשפחות נזקקות בעזרת עמותת קופת שבת – עוזרים להם לבסס איכות חיים תקינה

   מצב של עוני מעיד יותר מכל על מצב הישרדותי; מצב בו המשפחה וילדיה נאבקים לעבור יום נוסף שבעים, בריאים ושמחים. כדי לבסס איכות חיים תקינה ונטולת עוני או תחושת רעב, יש לפנות אל עמותה – לקבלת תרומה. הצוות של עמותת קופת השבת ישמח לסייע וללוות אתכם, עד אשר תקבלו את כל הדרוש לכם. בין אם מדובר בחג ובין אם מדובר בשגרה – אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה ובקשה.

    

   שירותי העמותה שלנו

   תרומה לעמותה

   עמותת קופת השבת עוזרת לנזקקים ללא הבדל בין דת גזע או מין עזרו לנו לעזור למי שצריך באמת לחצ...
   קרא עוד
   קידום ובניית אתרים קידום ובניית אתרים