עמותת קופת שבת

  תרומה לנזקקים בעזרת עמותת קופת שבת

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   תרומה לעמותה

   עמותת קופת השבת עוזרת לנזקקים ללא הבדל בין דת גזע או מין

   עזרו לנו לעזור למי שצריך באמת

   לחצו כאן ותרמו עכשיו

    

   תרומה לעמותות בעמותת קופת שבת מאפשרת לכם לעזור לאלו הזקוקים לעזרה

   תרומה לעמותות

   קבלת תרומה לעמותה עשויה לעשות את כל ההבדל – בין עוני ורעב לבין אוכל על השולחן וחיוך על הפנים. בכדי שניתן יהיה להמשיך בעשייה החיובית, ולהוביל לשינוי מיטבי בחברה שלנו, מומלץ לבצע תרומה – בהתאם ליכולות שלכם. בין אם מדובר ב-5 ₪, 20 ₪, 100 ש"ח או יותר – כל סכום כסף נחשב. זהו הזמן ליצור קשר עם עמותת קופת השבת ולהעניק תרומה. צוות העמותה מבין שעוני הוא מצב הישרדותי, ואחת ההגדרות למצב זה הוא אי היכולת להשיג מצרכי מזון בכמות מספקת לחיים תקינים. בכדי לאפשר למשפחות, לילדים ולאברכים ברחבי הארץ לחיות חיים בריאים ואיכותיים, אנו פועלים רבות – ומעבירים אליהם תרומות.

   תרומה לעמותה – לעזור לנזקקים כראוי ומהלב

   לרוב נזכר בקשיים של אוכלוסיות שונות בחברה, כאשר מתקרב אחד ממועדי ישראל. בין אם מדובר בראש השנה, חג הפסח ובין אם מדובר בחגים אחרים – לרוב נשמע על קמפיינים תקשורתיים בעלי הד רחב היקף. בפועל, משפחות רבות, ילדים ואף אברכים רבים ברחבי הארץ נאלצים להתמודד עם קשיים ועוני לאורך כל ימות השנה; בימי חול ושגרה – כאשר הם לרוב מתקשים להתרכז, לאור חוסר במזון.

   בכדי לסייע לנזקקים לאורך כל ימות השנה, ולאפשר להם להתקיים בכבוד, רצוי להעניק תרומה לעמותה. כיום, ישנם ארגונים ועמותות שונים, שפועלים לעזור לאלו הזקוקים לסיוע. מעוניינים גם אתם לקחת חלק בסיוע? פנו אל עמותה, ושאלו את אנשי הצוות שלה כציד תוכלו לעזור, ואיזה סוג תרומה תהיה בעלת הערך הרב ביותר.

   כמובן, בבואכם לשתף פעולה עם העמותה, רצוי לוודא כי: היא מחזיקה באישור ניהול תקין בתוקף, מגישה דיווחים לרשם העמותות ויש לה אישור לפי סעיף 46.

    

   תרומות לעמותות באינטרנט מאפשר לכם לסייע לאחר

   כאשר אתם פונים אל עמותה, ומביעים רצון לתרום, משמעות הדבר היא שהצלתם עולם ומלואו – גם אם התרומה עוברת לבן אדם אחד בלבד. מדובר בפעולה הנושאת עמה ברכה, ויש לעודד עשייה זאת ככל הניתן. לפרטים נוספים, אתם מוזמנים לפנות אל עמותת קופת השבת.

   מאמרים שלנו

   קידום ובניית אתרים קידום ובניית אתרים